NA PRODEJ 

1) Morčátka z našeho chovu prodávám ve věku 4-6 týdnů (váha nejméně okolo 250-300g)

Jsou preventivně ošetřená proti parazitům a plísni (Advocate, Stronghold, Ivomec a Imaverol). Ochočená a zvyklá na lidskou ruku. Ke každému morčátku dostanete PP (průkaz původu) nebo VP (výpis předků)

2) Cena morčátek je různá. Záleží na pohlaví a předpokladech (mazlíček, chov, výstavy).

Pohybuje se mezi 500-1200 kč. Není to pro nás vůbec výdělečný. Tyto peníze zdaleka nepokryjí ani náklady na chov morčat.

Koupí morčátka u nás tedy přispíváte na krmení, hobliny a veterinární péči. Věříme že naše morčata mají skvělou péči. 

3)Rezervace: Rezervovat morčátko si můžete telefonicky na tel 776318322. Pokud budete chtít rezervaci odvolat kontaktujte mě co nejdříve!

Pravidla rezervace: Pokud si chcete morčátko rezervovat napište jaké chcete, ale i vaše jméno kde bydlíte a pokud máte CHS (případně jakou).

Morčata rezervuji jen po zaplacení nebo po složení 50% zálohy z ceny zvířete. Zaplatit zálohu musíte do 5 pracovních dnů.

Jinak předběžnou rezervaci ruším a dávám prostor dalším zájemcům. Záloha po zrušení rezervace je ze strany zájemce nevratná.

Předběžná rezervace = o morčátko byl projeven zájem ale není složená záloha; Rezervace = o morčátko je vážný zájem,je složená záloha nebo celé morčátko zaplaceno

4)Osobní odběr: Pro morčátko si můžete přijet nejlépe k nám domů (Medlov Brno-Venkov). Případně můžeme dopravit do Brna, Prahy za 150,-Kč. Posíláme i z Brna přes službu http://www.privez-zvire.cz/

5)V novém domově: Doufáme, že se vám bude morčátko líbit a že s ním budete spokojeni. Za fotografie z nových domovů jsme moc rádi. 

6)Změna majitele: Pokud nový majitel si nebude moct morčátko ponechat chceme být přednostně kontaktováni.

 

Momentálně nemáme nic k prodeji.

 

 Jméno

 foto

 plemeno,barva

*

REGISTRACE:

VÝSTAVY:

PS: